قاچاقچی بزرگ سیگار در هرمزگان به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک محموله قاچاق مخلوط ،شامل تریاک،سیگار و پوشاک و دستگیری سه قاچاقچی و هلاکت یک نفردیگرازآنها خبر داد.

سردار عزیزالله ملکی شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در محموله کشف شده که در یک تانکر حمل سوخت جاسازی شده بود، یکهزار و 400کیلوگرم تریاک ،920 ثوب پوشاک به ارزش چهار میلیارد ریال و سه میلیون و 400هزار نخ سیگار به ارزش سه میلیارد ریال به دست آمد.

به گفته فرمانده انتظامی هرمزگان در عملیات یاد شده سه نفر دستگیر شدند و یک نفر از قاچاقچیان نیز زخمی شد که هنگام انتقال به مرکز درمانی جان باخت.

سردار ملکی محل این عملیات را شهرستان بندرخمیر اعلام و اضافه کرد:مواد مخدر و کالاهای کشف شده از راه دریا وارد و به قصد توزیع در استان های مرکزی کشور بارگیری شده بود.

وی خاطرنشان کرد:از ابتدای سال جاری تاکنون ،31تن و 700کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده که 25درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

  26 تیر 1395
بخش : هرمزگان / حوادث
کد خبر: 53981
مرجع: باشگاه خبرنگاران
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز