افتتاح دو واحد بزرگ صنعتی و معدنی در استان خوزستان
افتتاح دو واحد بزرگ صنعتی و معدنی در استان خوزستان

وزیر صنعت ، معدن و تجارت طی سفر یک روزه خود به استان خوزستان مجتمع کسب و کار این استان و برج فناوری را در شهرک شماره 4 اهواز افتتاح کرد.

به گزارش صیدنیوز به نقل از شاتا این مجتمع  برای استقرار شرکتهای فنی و مهندسی و شرکتهای دانش بنیان و واحدها یR&D  در زمینی به مساحت 1.5 هکتار به بهره برداری رسید.
در این مجتمع با وجود 4 طبقه و 44 واحد دفتری ، تاکنون بالغ بر 10 میلیارد  تومان سرمایه گذاری صورت گرفته است.
در حاشیه این افتتاحیه تفاهم نامه ای نیز با انجمن قطعه ساران نفت و گاز خوزستان امضا شد که با توجه به مزیت استان خوزستان برای قطعه سازی در بخش نفت و گازو آب و برق ، بخشی از این مجتمع به این بخش اختصاص یابد .
در ادامه سفر ، شرکت فولاد آتیه خلیج فارس ، تولید کننده میلگرد با ظرفیت سالانه 450 هزارتن با حضور مهندس نعمت زاده افتتاح شد.
این واحد تولیدی توسط بخش خصوصی راه اندازی و بالغ بر 100 میلیارد تومان درآن هزینه شده است.
 اشتغال زایی این واحد تولیدی در فاز اول 150 نفر اعلام شده است.

بازدید نعمت زاده از دو واحد تولیدی در اهواز
مهندس نعمت زاده همچنین در ادامه از شرکت ماشین فولاد جنوب تولید کننده مخازن نفت و گاز بازدید کرد.

بازدید از شرکت بهسازان جنوب در شهرک اهواز که شرکتی دانش بنیان است دیگر برنامه امروز نعمت زاده در سفر به استان خوزستان بود .
این واحد تولیدی در زمینه ساخت ولوها و شیرآلات بخش حفاری نفت و گاز فعالیت دارد.
شرکت ماشین سازی تاشا  که در زمینه ساخت برجهای پتروشیمی ها و صنعت نفت فعالیت دارد دیگر واحد تولیدی بود که نعمت زاده بعد از ظهر امروز از آن بازدید کرد. 

  26 آذر 1395
بخش : خوزستان / اقتصاد ایران
کد خبر: 55957
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز