شهادت رئیس کلانتری ۲۰ دزفول در درگیری با سارق مسلح

درگیری مسلحانه,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
فرمانده انتظامی دزفول از شهادت رئیس کلانتری ۲۰ این شهرستان در درگیری مسلحانه با سارق مسلح خبر داد.

سرهنگ علی الهامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت ۱۰ صبح امروز (۷ آذرماه) پس از گزارش یک فقره سرقت در منزلی در  مسکن مهر زیباشهر، رئیس کلانتری ۲۰ شهرستان دزفول با اخذ حکم قضایی به همراه تعدادی از نیروهای انتظامی برای دستگیری سارق به محل مورد نظر رفتند.

 

وی افزود: سارق به محض مشاهده مأموران نیروی انتظامی اقدام به تیراندازی می‌کند که در این درگیری مسلحانه سروان "مراد نادری"، رئیس کلانتری ۲۰ شهرستان دزفول مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی دزفول گفت: سروان نادری پس از مجروحیت به بیمارستان گنجویان دزفول انتقال یافت اما متأسفانه به علت شدت جراحات وارد شده، به شهادت رسید.

 

الهامی بیان کرد: در این درگیری، سارق مسلح بر اثر اصابت گلوله در محل به هلاکت رسید و یک نفر دیگر از بستگان سارق که در محل حضور داشت، در این حادثه مجروح شد.

 

وی بیان کرد: از این منزل هفت قبضه انواع سلاح با مهمات کشف شده است. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و نتیجه متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

  7 آذر 1397
بخش : خوزستان / قضاییه
کد خبر: 60218
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز