برپایی بیمارستان صحرایی در اهواز

فوریتهای پزشکی کردستان همچون سایر استان های کشور به کمک هموطنان سیل زده شتافت.
به گزارش صیدنیوز، فوریتهای پزشکی استان کردستان با برپایی بیمارستان صحرایی و اعزام ده نفر تکنسین و ۵ دستگاه آمبولانس به مناطق سیل زده در استان خوزستان، نقشی چشمگیر و حضوری شایسته در امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده در مناطق سیل زده دارد.
این بیمارستان در ۲۵ کیلومتری اهواز و در نزدیکی شهرستان حمیدیه که از نقاط سیل زده و بحرانی است برپا شده و هم اکنون با حضور تکنسینها و آمبولانس های اعزامی از استان کردستان در حال ارائه خدمت به اهالی این مناطق است.
لازم به ذکر است که در حادثه زلزله استان کرمانشاه نیز اورژانس کردستان در کمترین زمان ممکن در مناطق آسیب دیده حضور یافت و بیمارستان صحرایی فوریتهای پزشکی کردستان تا مدتها در سرپل ذهاب در حال خدمت رسانی به هموطنان زلزله زده بود.
ذکر این نکته ضروری است که علاوه بر چادرهای برپا شده این بیمارستان دارای اتاق عمل مجهز و آزمایشگاه نیز می باشد و در زمان استقرار در زلزله کرمانشاه ده ها عمل اورژانسی در آن انجام شده است.

انتهای پیام//

  25 فروردین 1398
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز