ادارات و بانک های ۱۶شهرستان خوزستان تعطیل شدند

استاندار خوزستان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
غلامرضا شریعتی از تعطیلی ادارات و بانک های ۱۶شهرستان خوزستان تا ۲۹ اردیبهشت خبر داد.

استاندار خوزستان گفت: ادارات، بانک‌ها و اصناف غیر ضروری ۱۶ شهرستان خوزستان تا دوشنبه هفته آینده تعطیل شدند.

 

به گزارش ایرنا، غلامرضا شریعتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: برای جلوگیری از ناپایدار شدن وضعیت انتشار ویروس کرونا در استان  شورای تامین استان تصمیم گرفت تا  ادارات ، بانکها و اصناف غیر ضروری این ۱۶ شهرستان تعطیل شوند.

 

شریعتی بیان کرد:۱۶ شهرستانی که این دستورالعمل در آن ها عملیاتی می شود شامل اهواز، کارون، باوی ،رامهرمز ،مسجد سلیمان، هفتکل، حمیدیه، دشت آزادگان، ماهشهر، هندیجان، دزفول، شوش، شوشتر،گتوند، آبادان و خرمشهر می باشند. 

 

وی گفت: با تمهیداتی که اندیشیده می شود امید است شرایط ابتلای افراد به بیماری کرونا در این شهرها کنترل شود و  وضعیت به حالت عادی بازگردد.

 

استاندار خوزستان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا

استاندار خوزستان گفت در سایر شهرستان های خوزستان شرایط مثل گذشته عادی است و ادارات و اصناف  در آن دایر می باشند. 

 

استاندار گفت:  بانک ها در ۱۶ شهرستان تعطیل هستند اما با تشخیص شورای هماهنگی بانک های استان شعب منتخبی که از سوی این شورا معرفی می شود به صورت کشیک دایر خواهد بود. 

 

ویروس کرونا طی  یک هفته در استان خوزستان افراد زیادی را مبتلا کرده به گونه ای که مسوولان وزارت بهداشت اعلام کردند در ۴ روز گذشته یک چهارم مبتلایان به ویروس کرونا در کشور مربوط به استان خوزستان است. 

 

  27 اردیبهشت 1399
بخش : خوزستان / جامعه
کد خبر: 67189
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز