بازداشت سه نفر به اتهام شلیک به خانه فرمانده بسیج در ماهشهر

شلیک به خانه فرمانده بسیج,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
فرمانده انتظامی استان خوزستان به تیراندازی در ماهشهر و شهادت یک نفر در این رابطه اشاره کرد و گفت: با تلاش پلیس استان در کمتر از ۴۸ ساعت، یک تیم مسلح سه نفره تجزیه طلب دستگیر شد.

به گزارش صیدنیوز، سردار" حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر، اظهارداشت:چهارشنبه شب هفته قبل این تیم سه نفره در شهرک شهید مدنی ماهشهر، هم زمان به طرف منازل مسکونی فرمانده پایگاه بسیج این شهرک و همینطور یکی دیگر از اعضای مؤثر پایگاه بسیج تیر اندازی کردند.

 

وی گفت:در جریان این شلیک، متأسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی بعد از برخورد گلوله این افراد به شهادت رسید.

 

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد :پس از این حمله تروریستی، مسئله در دستور کار پلیس اطلاعات، امنیت و آگاهی شهرستان ماهشهر قرار گرفت که با لطف خدا و هدایت عملیاتی مستمر، کمتر از ۴۸ ساعت، سه نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی خوزستان گفت:از این اشخاص، ۲ قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی و شورشی و نیز یک دستگاه موتور سیکلت کشف و ضبط شد.

 

سردار عباس زاده با بیان اینکه در تحقيقات اولیه، سه فرد تروریست و تجزیه طلب به جرم ارتکابی اعتراف کردند، اذعان کرد:این افراد سه سال قبل تغيير مذهب داده و گرایش های تجزیه طلبانه پیدا کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد:این سه نفر دارای سوابقی مانند تیراندازی به پایگاه های بسیج و انتظامی، قدرت نمایی با سلاح در مراسم اعیاد مذهبی با انگیزه امنیتی هستند.

 

فرمانده انتظامی استان خوزستان، انگیزه این اشخاص در تیر اندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی ماهشهر را تروریستی بیان کرد و ادامه داد:پلیس استان خوزستان با حمایت دستگاه های امنیتی و قضائی استان با اقتدار خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.

 

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با اعلام این که تحقيقات از این تیم تروریستی جدایی طلب ادامه دارد، بیان کرد:فرزندان ملت در پلیس خوزستان برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام آرامش مردم را بر هم زنند.

  5 مرداد 1399
بخش : خوزستان / جامعه
کد خبر: 67905
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز