کشف یک کیلو طلا دفن شده زیر 85 تن زباله در بوکان

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مسئول واحد خدمات شهری شهرداری بوکان گفت: با تلاش پاکبانان خدمات شهری این شهرداری حدود یک کیلو طلا به ارزش یک میلیارد ریال که زیر 85 تن زباله دفن شده بود توسط پاکبانان شهرداری کشف و تحویل صاحبان آن شد.

صلاح شریف سوری عصر جمعه در گفتگو با خبرنگار، افزود: یکی از شهروندان بوکانی جمعه با پیمانکار خدمات شهری شهرداری تماس می گیرد که مقداری طلا و جواهرات داخل کیسه پلاستیکی با زباله های منزل قاطی و توسط پاکبانان شهرداری به محل دفن زباله شهری منتقل شده است.

 

وی ادامه داد: در پی این تماس تعداد 6 نفر از پاکبانان و کارکنان واحد خدمات شهرداری به محل دفن زباله اعزام و جستجوی میدانی به مدت بیش از پنج ساعت ادامه می یابد که عاقبت طلاها پیدا شده و تحویل صاحبش می شود.

 

شریف سوری گفت: تمام 6 نفر عوامل خدمات شهری با یک ماشین سنگین با همراهی خانواده صاحب طلا مشغول جستجو بودند که در نهایت تواسنتد با جابجا کردن 85 تن زباله کیسه طلا را پیدا کنند.

 

وی ادامه داد: ارزش کیسه طلا بیش از یک میلیارد ریال بوده که تحویل صاحب آنها داده شد.

در این خصوص صاحب طلا و جواهرات در گفتگو با خبرنگار ایرنا، گفت: ما همراه 6 عضو دیگر خانواده فامیل که برای عروسی به تالار رفته بودیم در برگشت از مراسم همه اعضای خانواده طلاهای خود را باهم در یک کیسه زباله و کنار سطل زباله منزل گذاشتیم که وقتی از منزل خارج شدیم هرکس که وارد منزل شد فکر کند که کیسه زباله است.

 

عضو این خانواده که نخواست نامش فاش شود ادامه داد: پس از مراجعه به منزل یکی از اعضای خانواده طلاها را برداشته و داخل سطل زباله می اندازد که در نهایت توسط پاکبانان به محل دفن زباله منتقل می شود.

 

این خانواده از تک تک کارکنان خدمات شهری شهرداری بوکان که در کشف طلاهای مفقود شده تلاش کردند نهایت تشکر و قدردانی را داشتند.

 

شهرستان بوکان با 251هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد که از این تعداد 56هزارو 557 نفر در روستاها و 194هزارو 846نفر در شهر ساکن هستند.

  12 فروردین 1396
بخش : آذربایجان غربی / جامعه
کد خبر: 57054
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز