واحد انتشارات دانشگاه تبریز منتشر کرد :
کتاب« صنعت کلر- قلیا؛ مبانی الکتروشیمیایی و دیدگاه های زیست محیطی» منتشر شد.
کتاب« صنعت کلر- قلیا؛ مبانی الکتروشیمیایی و دیدگاه های زیست محیطی»

کتاب« صنعت کلر- قلیا؛ مبانی الکتروشیمیایی و دیدگاه های زیست محیطی» تالیف دکتر علی اولاد، استاد دانشکده شیمی و حمید ذبحی و مراد اسلام زاده، دانشجویان دکتری تخصصی شیمی کاربردی این دانشگاه است که در 154 صفحه توسط انتشارات دانشگاه تبریز به زیور طبع آراسته شده است.

به گزارش صیدنیوز ، در حال حاضر، جوامع بشری نیازهای اساسی خود را با استفاده از صنایع مختلف بر طرف می کنند که در این میان، صنایع شیمیایی و الکتروشیمیایی نقش بسزایی دارند.

صنعت کلر – قلیا از جمله صنایعی است که هم در تولید مواد اولیه به عنوان واحد پایین دستی برای سایر صنایع نقش ایفا می کند و هم قادر است محصولات نهایی را برای استفاده روزمره بشر تولید کند. از آنجایی که این صنعت یکی از زمینه های مهم فعالیت صنعتی و اقتصادی در دنیا و کشورمان ایران محسوب می شود، لذا کسب دانش علمی و فنی بیشتر درباره اصول الکتروشیمیایی، محصولات تولیدی و همچنین مباحث مربوط به دیدگاه های زیست محیطی برای دانشجویان شیمی و مهندسی شیمی  و نیز فعالان این عرصه بسیار حائز اهمیت است.

کتاب صنعت کلر - قلیا در چهار فصل تدوین شده است: 1- مقدمه ای بر صنعت کلر - قلیا 2- فرایندهای تولید در صنعت کلر – قلیا 3- مواد مصرفی و منتشر شده در صنعت کلر - قلیا 4- انتخاب فناوری مناسب در صنعت کلر – قلیا...

 

مؤلفان: دکتر علی اولاد - حمید ذبحی- مراد اسلام زاده

نشر: انتشارات دانشگاه تبریز

تاریخ و نوبت چاپ:1394- اول

قیمت:  -/65000 ریال

 

  4 آذر 1395
بخش : آذربایجان شرقی / فرهنگ
کد خبر: 55622
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز