گفتگوی لاریجانی با مردم زلزله زده کرمانشاه/ عکس

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز - یکشنبه - وارد استان کرمانشاه شد برای بازدید از مناطق زلزله زده غرب این استان به شهر ازگله(کانون زلزله) از توابع شهرستان ثلاث باباجانی رفت و از نزدیک با مردم زلزله زده این شهر دیدار و گفت وگو کرد.

 لاریجانی در این دیدار به درخواست های عمومی مردم این منطقه که تامین وسایل گرمایشی، نفت، غذای گرم، چادر، پتو، حمام، دستشویی، مکان مسقف اسکان مانند کانتینر و کانکس بود، توجه و خواستار اقدام دستگاههای امدادی دراین خصوص شد.
 
گفتگوی لاریجانی با مردم زلزله زده کرمانشاه 
 
استاندار کرمانشاه نیز در گزارشی به تشریح اقدامات انجام شده در این ارتباط پرداخت و گفت: نفت، چادر، پتو و مواد غذایی به اندازه کافی در منطقه وجود دارد و دراختیار مردم قرار می گیرد.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین درادامه این سفر از بیمارستان صحرایی سپاه در ازگله دیدن کرد.
 
مردم زلزله زده شهر ازگله(کانون زلزله یکشنبه شب گذشته) از لاریجانی خواستند باتوجه به شرایط اقلیمی و احتمال بارش باران به فکر ایجاد سرپناه مستقفی برای آنان باشند.
 
رییس مجلس شورای اسلامی هم اکنون در حال بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان ثلال باباجانی است.
 
در این بازدید، وزاری اقتصاد و دارایی و نفت، نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمانشاه، رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می کنند.
 
علی لاریجانی با هدف بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه و شرکت در مراسم بزرگداشت جان باختگان این واقعه به کرمانشاه سفر کرده است.
 
زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب مرکز کرمانشاه رخ داد که تاکنون 436 کشته و بیش از 10 و 179 مصدوم داشته است.
 
این زلزله به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده است.
 

به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، در این زلزله بیش از 31 هزار واحد مسکونی به طور کامل تخریب و یا دچار خسارت کلی و جزئی شده است.

  28 آبان 1396
بخش : کرمانشاه / جامعه
کد خبر: 59478
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز