مدیر خارج‌نشین بیمارستانی در کرمانشاه عزل شد

پس از انتشار خبری در خصوص سفر خارجی یکی از مدیران بیمارستان امام خمینی کرمانشاه، مدیرعامل این بیمارستان با صدور حکمی مدیر مربوط را عزل کرد.

روز گذشته خبری از طریق یک منبع آگاه رسید که نشان دهنده سفر خارجی مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) پیش از وقوع بحران سیل بود.

این منبع آگاه گفته بود که آقای دکتر «حسین امیری» که مدیر آن مرکز آموزشی-درمانی است از 7 فروردین به کشور آلمان سفر کرده و هم اکنون در در تعطیلات به سر می‌برد!

سفر خارجی مدیر این بیمارستان با توجه به اینکه استاندار کرمانشاه رسماً همه مرخصی‌ها را در سطح استان لغو از سوی دیگر کرمانشاه در حال آماده شدن برای مقابله با سیل بود، خبری ناامیدکننده به شمار می‌رفت.

پس از انتشار این خبر، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) به سفر خارجی مدیر این بیمارستان واکنش نشان داده و با ابلاغ حکمی دکتر امیری را از سمت خود برکنار و آقای «برزو کمری» را به عنوان جانشین وی معرفی کرده است.

مدیر خارج‌نشین یک بیمارستان در کرمانشاه عزل شد

  12 فروردین 1398
بخش : کرمانشاه / جامعه
کد خبر: 62417
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز