باحضور معاون رییس جمهور در شهرکرد :
دو واحد صنعتی تولید ورق فولادی گالوالوم و چادر مشکی افتتاح شدند
دو واحد صنعتی تولید ورق فولادی گالوالوم و چادر مشکی افتتاح شدند

با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت ، معدن و تجارت کارخانه تولید ورق فولادی گالوالوم و کارخانه تولید چادر مشکی در شهرکرد افتتاح شد.

به گزارش ساجدخبر ، کارخانه تولید ورق فولادی گالوالوم با هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار و سرمایه گذاری ارزی 17 و نیم میلیون یورو راه اندازی شد و سالانه 330 هزار تن ورق های پوشش دار ازجمله گالوانیزه و گالوالوم تولید می کند که نیمی از آن ورق گالوالوم است.
با بهره برداری از این کارخانه ضمن فراهم شدن زمینه اشتغال مستقیم 250 نفر، سالانه از خروج 65 میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری می شود.
با راه اندازی مجتمع فولاد تاراز شهرکرد، در کنار دو کارخانه دیگر این استان - کارخانه های ورق خودرو سفید دشت و قلع اندود فرخشهر – استان چهارمحال و بختیاری با ظرفیت 800 هزار تن، قطب تولید انواع ورق کشور می شود.
این کارخانه در هفت هکتار از زمین های قطب صنعتی شهرکرد در مدت سه سال ساخته شده و مرحله آزمایشی این واحد با 150 هزار تن تولید، آغازشده است .
در ادامه سفر معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان چهار محال و بختیاری کارخانه تولید چادر مشکی در شهرکرد با ظرفیت تولید 10 میلیون متر چادر در سال افتتاح شد.
این واحد تولیدی و صنعتی  با یک هزار و 100 میلیارد ریال و 20 میلیون یورو سرمایه گذاری اشتغال زایی 200 نفر را به همراه داشته است.
اسحاق جهانگیری همچنین به همراه محمد‌رضا نعمت‌زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت به مقام شامخ شهدا در شهر کرد ادای احترام کردند.

 

  • دفتر روابط عمومی و امور بین الملل وزارت صنعت،معدن،تجارت

  18 آبان 1395
بخش : لرستان / دولت / اقتصاد ایران
کد خبر: 55447
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز