پرده برداری از یادمان شهدای گمنام سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان

یادمان شهدای گمنام سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان صبح روز چهارشنبه طی مراسم خاص معنوی، زیر باران رحمت الهی و به دست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، پرده برداری شد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در این مراسم که با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، امام جمعه موقت زنجان، جمعی از روحانیون و سپاهیان و خانواده معزز شهدا انجام شد، گفت: این یادمان فضای معنوی خاص را بر این مجموع حاکم می کند و نشان می دهد که شهدای گرانقدر همواره و در همه حال در کنار ما هستند.
سردار جهانبخش کرمی افزود: در این مکان پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام 19 ساله و 25 ساله که تیر ماه سال 67 در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نایل آمده و جاودانه شدند، آرام گرفته است.
وی یادآور شد: این دو شهید گرانقدر نیز همراه با دیگر همرزمان خود در این جزیره حسین وار و با شجاعت هرچه تمام در مقابل خصم ایستادند و حسین وار نیز در آغوش شهادت جای گرفتند.
سردار کرمی اظهار داشت: یادمان شهدای گمنام سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در طول دو ماه و با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال به مرحله پرده برداری رسید.

  27 آبان 1394
بخش : زنجان / ایثاروشهادت
کد خبر: 50130
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز