ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد آغاز شد

داوطلبان حاضردرجلسه­ آزمون ­­­­­­­دکتری تخصصی متناسب با رشته امتحانی،داوطلبان حاضردر آزمون کارشناسی ارشد متناسب با مجموعه امتحانی و همچنین داوطلبان حاضر در رشته های باآزمون سراسری متناسب با گروه آزمایشی که در آن شرکت نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این معاونت به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 20 رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند.
به گزارش نامه نیوز، اسامی پذیرفته شدگان تا نیمه مهر ماه اعلام خواهد شد و شروع به تحصیل پذیرفته شدگان تابع تقویم آموزشی دانشگاه می باشد.
به گزارش معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، مهلت جابه جایی رشته محل قبولی پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه اول مهرآغاز شده است تا ساعت ۲۴روز سه شنبه ۷ مهرتمدید شد.این جابه جایی شامل استان تهران و البرز نمی باشد. زمان اعلام نتایج این دسته از متقاضیان نیز اواخر هفته جاری می باشد.

  6 مهر 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 49201
مرجع: آفتاب
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز