جمع‌آوری مانتوهای آستین کوتاه و جلوباز از بازار
بازرسان اتحادیه پوشاک به صورت مستمر از واحدهای صنفی این بخش بازرسی می‌کنند و فروشندگان موظف به رعایت قوانین هستند.»

رئیس اتحادیه پوشاک اصفهان گفت: با توجه به ابلاغیه دولت و بر طبق شئونات اسلامی، لباس‌های نامناسب در ویترین مغازه‌ها جمع آوری شده و در صورت مشاهده برخورد قانونی می‌شود.

ابراهیم خطابخش اظهار کرد: لباس‌های نامناسب مانند مانتوهای آستین کوتاه یا جلوباز، هم‌چنین لباس‌هایی که بر روی آنها نوشته‌ها و عکس‌های نامناسب و ضد اخلاق اسلامی چاپ شده است، از سطح شهر جمع آوری می‌شود.

وی با بیان این‌که تولیدکنندگان داخلی با مشکلاتی هم‌چون افزایش مالیات، هزینه‌های انرژی و ... روبه‌رو هستند، ادامه داد: با وجود این مشکلات، کیفیت و مرغوبیت پوشاک داخلی بهتر از پوشاک خارجی از جمله تولیدات چینی است، اما بعضی از مردم خرید پوشاک چینی را به خاطر ازانتر بودن آن ترجیح می‌دهند که پس از خرید آن از کیفیت آن ناراضی هستند.

رییس اتحادیه پوشاک اصفهان در خصوص پوشاک قاچاق گفت: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق به ویژه پوشاک، با توزیع کنندگان و فروشندگان آنها برخورد شده و این مراکز پلمب می‌شوند.

خطابخش ادامه داد: بازرسان اتحادیه پوشاک به صورت مستمر از واحدهای صنفی این بخش بازرسی می‌کنند و فروشندگان موظف به رعایت قوانین هستند.

وی در رابطه با پوشاک دست دوم اظهار کرد: در حد امکان با هرگونه مرکز فروش پوشاک دست دوم یا همان تاناکورا برخورد شده و جمع آوری می‌شوند، البته امکان دارد این نوع لباس‌ها در منزل به فروش برسد که امکان بازرسی از این منازل وجود ندارد و از کنترل اتحادیه خارج است.

رئیس اتحادیه پوشاک اصفهان ادامه داد: تمامی مراکز و فروشندگان پوشاک موظف به رعایت برچسب قیمت هستند و خریداران پوشاک می‌توانند نارضایتی خود را در صورت عدم درج قیمت پوشاک به اتحادیه اعلام و پیگیری کنند

  9 مهر 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 49265
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز