پاسخ وزیر آموزش و پرورش به اعتراض فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش گفت: نیازی به رسانه‌ای شدن پیگیری‌ها‌ برای فرهنگیان بازداشتی در امارات ‌نمی‌بینم.

علی‌اصغر فانی ظهر امروز در مراسم افتتاح بزرگ‌ترین طرح آموزشی خراسان شمالی در پاسخ به اعتراض یکی از فرهنگیان در خصوص عدم پیگیری وزارت آموزش و پرورش در خصوص 200 فرهنگی بازداشت شده و بلا‌تکلیف بودن وضعیت آنان اظهار کرد: پیگیری‌های زیادی در این زمینه انجام شده و نیازی به رسانه‌ای شدن پیگیری‌های آموزش و پرورش برای فرهنگیان بازداشتی در کشور نمی‌بینم.

وی با بیان اینکه مطالبات فرهنگیان در حال پیگیری است و این موضوع از اولویت‌های آموزش و پرورش است، بیان داشت: سال‌ها در عرصه آموزش و پرورش کار کرده‌ام و نسبت به خواسته‌های فرهنگیان اشرافیت داشته و در این راستا تلاش کرده‌ام و حتی تلاش‌هایم فراتر از توانمندی‌ها بوده است.

‌یکی از فرهنگیان خراسان شمالی در پایان سخنان وزیر آموزش و پرورش با صدای بلند از وزیر خواست تا به جای سخنان مطرح شده، در خصوص وضعیت‌ فرهنگیان بازداشت شده گزارش ‌دهد.

وی گفت: مگر این فرهنگیان چه گفته بودند که آنها بازداشت شدند مگر نه آنکه آنها مطالباتی در حوزه فعالیت داشته که اساسا باید این مشکلات برطرف شود.

وزیر آموزش و پرورش به منظور افتتاح 41 طرح مصوب سفر رهبری در حوزه آموزش و پرورش به استان سفر کرده است.

  23 مهر 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 49516
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 1
  • علی چنانی | 24/07/1394 - 18:02

    اگه درمورد معیشت سرایداران وخدمتگذارن مطلبی نوشته شود خوبه اتفاق بدی رخ نخواهد داد
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز