بازداشت عوامل تیراندازی در عزاداری محرم

دادستان عمومی و انقلاب شوش با بیان اینکه تمام عوامل سه حادثه اخیر ناامنی و تیراندازی در سطح این شهرستان شناسایی شده اند، گفت: شماری از این افراد دستگیر و چند نفر دیگر نیز تحت تعقیب قرار گرفته اند.

مصطفی نظری پنجشنبه شب ضمن تشریح چند حادثه ناامنی در آبان ماه در شهرستان شوش، افزود: پنجم آبان ماه دو نفر به دنبال اختلاف شخصی با یکی از بانیان یک تکیه عزاداری در خیابان فیاض بخش شوش اقدام به تیراندازی به سمت این تکیه کرده و متواری شدند.

وی اظهار کرد: این دو نفر پس از این اقدام، شناسایی و راهی زندان شدند.

نظری در خصوص حادثه تیراندازی هوایی در مجاور آرامگاه دعبل خزاعی در سه شنبه شب گذشته توسط نیز گفت: فرد مذکور از اهالی روستای حمزه بخش مرکزی شوش بوده که با پسر عموی خود اختلاف ملکی داشته و با سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت حسینیه حضرت ام البنین (ع) در همان روستا کرده و سپس متواری شد.

دادستان شوش افزود: این فرد سپس در شهر شوش نیز در چند نقطه از جمله خیابان امام رضا(ع)، پشت حرم دعبل خزاعی و میدان بسیج اقدام به تیراندازی هوایی کرده و موجب رعب و وحشت در شهروندان شده و متواری گردید.

وی افزود: این متهم پس از این اقدام، شناسایی شده و بزودی نیز دستگیر و به اشد مجازات خواهد رسید.

دادستان شوش در خصوص حادثه حمله به نگهبان اداره بنیاد مسکن شوش در تاریخ 10 آبان که به زخمی شدن نگهبان این اداره با ضربات چاقو انجامید، نیز گفت: یکی از عوامل این حادثه شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است.

وی با تأکید بر برخورد شدید با متخلفان و مجرمان و افرادی که به هر نحوی موجب رعب و وحشت و ناامنی در سطح شهرستان شوش شوند، افزود: هرگونه سلب آسایش، مزاحمت و خسارت به دیگران، جرم و قابل تعقیب قضایی است و کیفر قانونی دارد.

  15 آبان 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 49909
مرجع: ایرنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز