عذرخواهی وزیر به خاطر تنبیه بدنی چند دانش‌آموز

وزیر آموزش و پرورش نسبت به تنبیه بدنی چند دانش آموز توسط معلمی در استان لرستان واکنش نشان داد.

روز گذشته فیلمی در خصوص تنبیه چند دانش‌آموز توسط معلمی در الیگودرز استان لرستان در رسانه‌ها منتشر شد که امروز علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تقدیر از معلمان پژوهنده برتر که در مدرسه دارالفنون برگزار شد، در واکنش به انتشار این فیلم در پاسخ به ایلنا، گفت: من شب گذشته از طریق صدا و سیما این فیلم را مشاهده کردم و من هم متاثر شدم.

وی افزود: عذرخواهی می‌کنم که هنوز چنین اتفاقاتی را در بعضی از مدارس شاهد هستیم و امیدوارم مسیر حرکت و روالی که پیش می‌رود رو به کاهش باشد و به صفر برسد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه با معلم خاطی برخورد شده‌است، اظهار داشت: اداره رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با این معلم خاطی به شدت برخورد کرده‌است و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در مدارس نباشیم.

فانی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه چرا هنوز نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است، گفت: در این رابطه تمامی کارها انجام شده و منتظر هستیم؛ تکمیل ظرفیت‌ها در استان‌ها انجام شود و پس از آن نتایج را اعلام خواهیم کرد.

  24 آذر 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 50886
مرجع: ایلنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز