توضیحات سازمان حج و زیارت درباره حادثه اتوبوس زائران ایرانی در مسیر مهران به نجف

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص حادثه اتوبوس زائران ایرانی در مسیر مهران به نجف گفت: این کاروان مربوط به بابلسر بوده و در حال حاضر همه 30 مصدوم حادثه پس از مداوا به هتل نجف انتقال داده شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ محسن نظافتی گفت: در اثر لغزندگی جاده مهران به نجف اتوبوس حامل زائران ایرانی عتبات عالیات از مسیر منحرف شد که متأسفانه طی این حادثه 30 تن از زائران دچار مصدومیت شدند.

وی در خصوص اصلاح این خبر بیان کرد: این اتوبوس حامل زائران کاروان «ره سفر» شهرستان بابلسر به مدیریت آقای «سید حسین کاری پورکاری» است که به اشتباه کاروان استان مرکزی اعلام شده بود.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره این حادثه توضیح داد: مصدومین این حادثه که ساعت 14:30 امروز جمعه به وقوع پیوست، با حضور نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال داده شده و در حال حاضر خوشبختانه همه مصدومان پس از مداوا به هتل نجف انتقال داده شدند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت پیشتر اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت هیچ یک از آسیب دیدگان حادثه امروز وخیم گزارش نشده بود.

  11 دی 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 51364
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز