راه‌اندازی کمپین‌های حمایت از برجام در شبکه‌های اجتماعی

همزمان با پایان یافتن تحریم‌ها علیه ایران، در حمایت از لغو تحریم‌ها در شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی شد.

همزمان با نزدیک شدن به زمان پایان تحریم‌ها علیه ایران، کمپین‌های متعددی در شبکه‌های اجتماعی با موضوع خبرهای وین و لحظات پایانی تحریم‌ها راه‌اندازی شده بود که این کمپین‌ها با لغو تحریم‌ها نیز در حمایت از این رویداد همچنان ادامه دارد؛ در این کمپین‌ها، اظهارنظرهای اشخاص مشهور در ارتباط با برجام به صورت گرافیکی، دیده می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، در این کمپین‌ها موضوعات خاصی در جهت حمایت از تیم هسته‌ای و مطالبات مردم از دولت دیده می‌شود.

 

گفتنی است این کمپین‌ها خودجوش بوده و توسط مردم اداره می‌شود. ضمن اینکه چنین کمپین‌هایی همزمان در صفحات اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی نیز به وجود آمده است.

 

حمایت‌های خودجوش از موضوعات مختلف، طی چند ماه‌های گذشته در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی راه افتاده است، این کمپین‌ها که به نظر می‌رسد از فضای تلگرام کار خود را آغاز کرده و بازتاب خوبی در کشور داشته است، در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های مجازی نیز گسترش پیدا کرده است و بعضی از کاربران نمایه و نام خود را در راستای حمایت از تیم هسته‌ای تغییر داده‌اند.

 

خلاقیت‌های جوانان ایرانی در طراحی و نوآوری مطالب مطرح شده جالب و خواندنی است. برخی از این کمپین‌ها در تلگرام عبارت‌اند: از کمپین حمایت از صلح و آرامش و کمپین حمایت از برجام و ...

 

  28 دی 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 51676
مرجع: رویداد24
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز