برخورد جدی با ناشران فيلم‌های اراذل

فرمانده ناجا از برخورد قاطع با هنجارشكنان و ناشران فيلم هاي عرض اندام اراذل و اوباش خبر داد و گفت: پليس برای برگزاری انتخاباتی امن آمادگی کامل دارد.
سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه اولین همایش ملی پلیس، مشاوره و روانشناسی در جمع خبرنگاران درباره پرونده ارازل و اوباش مازندران اظهار کرد: طی چند روز گذشته فیلمی از اراذل و اوباش در شبکه‌های مجازی منتشر شد که نیروی انتظامی نسبت به شناسایی و دستگیری این افراد اقدام کرد، به طوری که تعدادی از این اراذل و اوباش دستگیر و تعدادی فراری هستند که به نظر می‌رسد در روزهای آینده دستگیری این افراد انجام شود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که ین افراد در یک محل اختصاصی اقدام به عرض اندام کرده بودند، گفت: ماموران نیروهای انتظامی به محض مشاهده و با توجه به انعکاس خبری اقدام لازم را انجام دادند.

فرمانده ناجا بااشاره به این مطلب که درباره انتخابات گفت:  ناجا از ماه‌های گذشته در راستای وظیفه خود برای امنیت انتخابات جلساتی با هماهنگی دستگاه‌های مختلف برگزار کرده و آمادگی برگزاری انتخابات در بخش امنیت را داراست، به طوری که 250 هزار نفر برای بخش امنیت انتخابات به کارگیری شده‌اند که با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح از سازمان های دیگر نیز استفاده خواهیم کرد.

سردار اشتری بابیان اینکه ناجا در فضای مجازی نیز تحرکات را رصد می‌کند، گفت: پلیس با همکاری دستگاه قضایی با هر چه خلاف باشد برخورد لازم را انجام خواهد کرد.

  7 بهمن 1394
بخش : جامعه
کد خبر: 51843
مرجع: میزان
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز