حج تمتع 95 برگزار خواهد شد

معاون حج سازمان حج و زیارت گفت: مجموعه سازمان حج مطالبات حقوقی مردم را که 20 مورد است پیش‌تر به وزارت حج عربستان اعلام کرده که اگر این شروط و خواسته‌ها تامین شود حج تمتع 95 برگزار خواهد شود.

حجت الاسلام شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار، از سفر هیأت ایرانی به عربستان برای انجام دور جدید مذاکرات با سعودی ها خبر داد.

موضوع این مذاکرات عقد تفاهمنامه حج تمتع 95 خواهد بود و هیأت ایرانی به ریاست سعید اوحدی دقایقی قبل ایران را به مقصد عربستان ترک کردند.

حمید محمدی، معاون حج سازمان حج و زیارت نیز در این ارتباط به یکی از خبرگزاری‌ها گفت: با توجه به تغییراتی که در وزارت حج عربستان ایجاد شد آنها دعوت مجددی را ترتیب دادند و اظهار داشتند که موضوع صدور روادید حل شده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که مجموعه سازمان حج مطالبات حقوقی مردم را که 20 مورد است پیش‌تر به وزارت حج عربستان اعلام کرده که اگر این شروط و خواسته‌ها تامین شود حج تمتع 95 برگزار خواهد شود.

معاون حج سازمان حج و زیارت تصریح کرد: موضوعات هواپیمایی، امنیت زائران، خدمات کنسولی  و روادید بسیار مهم است و جزو  شروط مطرح شده محسوب می‌شود.

  5 خرداد 1395
بخش : جامعه
کد خبر: 53635
مرجع: فارس
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز