وضعیت تحقیق وتفحص ازصندوق ذخیره فرهنگیان/رکورددارتعطیلات دنیاییم

 اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی ,میرحمایت میرزاده

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مشخص شده اند، گفت: طبق قانون ۶ ماه فرصت انجام تحقیق و تفحص است.

میرحمایت میرزاده در گفتگو با خبرنگار درباره تعطیلات مدارس در زمستان و آغاز سال تحصیلی از شهریورماه گفت: آموزش و پرورش موضوعی نیست که بتوانی به سادگی گفت، به دلیل آلودگی هوا و تغییرات جوی روزهایی را در سال تحصیلی تعطیل کنیم.

 

وی افزود: از نظر تعطیلات در دنیا بیشترین رکورد را داریم و به بهانه های نوشته در تقویم و نانوشته همچون آلودگی هوا و بارش برف تعطیلات مختلف داریم.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ضعف مدیریت تمام بخش ها و تشکیلات را نباید آموزش و پرورش برعهده بگیرد.

 

میرزاده بیان کرد: کیفیت آموزش و پرورش به دلیل تعطیلات بیش از اندازه، زیر سوال رفته است.

 

وی تصریح کرد: باید اجازه دهیم صاحب نظران اصلی آموزش و پرورش یک کار تحقیقاتی و پژوهشی انجام دهند تا به نتیجه ای مناسب برسند و نسخه تهران را نباید برای تمام کل کشور پیچید.

 

وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان 

میرزاده در ادامه درباره ی وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان نیز گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مشخص شده است وطبق قانون ۶ ماه فرصت انجام این اقدام را دارند.

  3 آذر 1395
بخش : جامعه
کد خبر: 55579
مرجع: مهر
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز