محکومیت دو شرکت تولید دلستر/کشف 5 شمش طلا و بازداشت 2 نفر

 اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی ,تعزیرات حکومتی

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان با اعلام محکومیت دو شرکت تولید دلستر، از کشف 5 شمش طلا و زندانی شدن 2 نفر در این رابطه خبر داد.

به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، نجیم حسینی گفت: دو شرکت بزرگ تولید دلستر به نام‌های «الف.ن» و «خ.ز» به دلیل اقدام نکردن برای تمدید یا تبدیل مجموعا 12 فقره پروانه ورود موقت به رویه قطعی و انقضای مهلت قانونی به پرداخت ارزش بهای مال از دست رفته و جریمه نقدی به میزان 128 میلیارد و 170 میلیون و 557 هزار ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: در پرونده دیگری نیز قاچاقچیان 50 هزار لیتر نفت‌گاز که قصد داشتند این محموله را با اظهار متانول از طریق مرز باشماق به کشور عراق منتقل کنند، در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز سنندج به ضبط محموله و پرداخت 1 میلیارد و 434 میلیون و 532 هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.

 

وی همچنین از کشف 5 شمش طلا از داخل کمربند یک نفر توسط ماموران انتظامی بخش نشمیر و ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی خبر داد که به گفته وی، دو نفر تحت عنوان مباشر و حامل طلای قاچاق به دلیل عجز از تودیع وثیقه روانه زندان شدند و پرونده در حال رسیدگی است.

  12 دی 1395
بخش : جامعه
کد خبر: 56183
مرجع: ایسنا
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز