دعوت بنیاد از ایثارگران و ملت شهیدپرور برای حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر آزادی بر حضور گسترده ملت شهیدپرور و خانواده های ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن ماه و نشان دادان عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان تأکید کرد.

متن پیام بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرح زیر است:
بسمه تعالی
«22 بهمن روز تجدید عهد با انقلاب، امام و اسلام است»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
22 بهمن ماه مردم مؤمن و انقلابی ایران؛ سایه سیاه ظلم و استبداد رژیم پهلوی و حامیان شیطان صفت آن را با ایستادگی و دلاوری و نثار خون سرو قامتان خود از بین برد و پیروزی «خون بر شمشیر» را متجلی ساخت. پیروزی که به مدد الطاف الهی، رشادت و جانفشانی انسان های وارسته ای حاصل گشت که تا پای جان بر سر عقیده و پیروی از ولایت مقاومت نمودند.
در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ضمن تبریک و تهنیت این روز بزرگ و فجر بی غروب به ملت شریف ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران، به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام نموده و با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و آرمان های انقلاب تجدید میثاق می نماییم.
از ملت شهید پرور و خانواده های محترم ایثارگران که همواره در عرصه های مهم و سازنده حضوری باشکوه داشته اند دعوت می نماییم امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران

  20 بهمن 1395
بخش : جامعه / ایثاروشهادت
کد خبر: 56541
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز