پلیس راهور: مسافران بازگشت خود را به روز شنبه و یکشنبه موکول کنند

سردار سید کمال هادیان‌فر,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,وضعیت ترافیک و آب و هوا
رئیس پلیس راهور از مسافران شهرهای شمالی کشور خواست بازگشت خود از سفر را به روزهای شنبه یا یکشنبه موکول کنند.

سردار سید کمال هادیان‌فر با اشاره به بازگشت مسافران شهرهای شمالی کشور، گفت: با توجه به اینکه محورهای فیروزکوه، چالوس، هراز و قزوین - رشت در روز جمعه بار ترافیکی سنگینی خواهد داشت، از هموطنان می‌خواهیم بازگشت از سفر خود را به روزهای شنبه یا یکشنبه  موکول کنند.

 

رئیس پلیس راهور افزود: هموطنان در صورت ضرورت بازگشت در روز جمعه، ضمن اطلاع از وضعیت راهها از طریق شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵، آمادگی طولانی شدن سفر به چند برابر زمان معمول و پیش‌بینی‌های لازم از قبیل پرکردن باک بنزین و همراه داشتن آذوقه را داشته باشند.

 

به گفته وی، پلیس راهور با آمادگی صددرصد در خدمت هموطنان خواهد بود اما با توجه به محدودیت ظرفیت معابر با هرگونه تخلف رانندگی مخصوصاً حرکت از شانه خاکی به شدت برخورد خواهد شد.

 

هادیان‌فر متذکر شد: امید است وزارت راه با توسعه مناسب و به موقع زیر ساختهای راه از جمله آزاد راه تهران - شمال، سهولت سفر هموطنان را فراهم کند.

  17 خرداد 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63795
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز