اصل ماجرای دستگیری چند ایرانی در فرودگاه تایلند/ واقعیت چه بود؟

حسن مهری,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت که در سال ۹۷ هیچ تبعه ایرانی در فرودگاه های تایلند به اتهام حمل موادمخدر دستگیر نشده است.

به گزارش صیدنیوز، سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در واکنش به پخش خبری مبنی بر دستگیری اتباع ایرانی در تایلند به اتهام حمل مواد مخدر اظهار کرد: این موضوع شایعه ای بیش نیست و هیچ فردی از طریق مبادی هوایی خروج از کشور در فرودگاه های تایلند به اتهام مواد مخدر دستگیر نشده است.

 

وی افزود: چند روزی است که خبری مبنی بر دستگیری ۱۵۰ تبعه ایرانی در سال ۹۷ در فرودگاه های تایلند در فضای های مجازی و خبری منتشر شده که با پیگیری ما از وزارت خارجه این موضوع قویا تکذیب می شود.

 

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور تصریح کرد: محسن محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بانکوک اعلام کرده که خوشبختانه با عنایت به اقدامات موثر و پیشگیرانه پلیس فرودگاه های کشور در کنترل و بازرسی دقیق مبادی خروجی هوایی با هدف جلوگیری از خروج مواد مخدر از ایران در سال ۹۷ هیچ تبعه ایرانی به اتهام مواد مخدر در فرودگاه های تایلند به این نمایندگی گزارش نشده است.

  7 مرداد 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 64632
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز