آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ از هفته آینده/ تمدید مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری دندانپزشکی

ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ و آزمون دستیاری دندانپزشکی,نهاد های آموزشی,اخبار آزمون ها و کنکور,خبرهای آزمون ها و کنکور
مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ و آزمون دستیاری دندانپزشکی تمدید شد.

مهلت دوباره ثبت نام و امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات برای داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از هفته آتی شروع می شود و تمامی افرادی که قبل از این در کنکور ثبت نام نکرده اند فرصت ثبت نام دارند.

 

به گزارش مهر، به دنبال تقاضا های داوطلبان مبنی بر تعویق زمان آزمون های ملی به علت شیوع کروناویروس (Coronaviruses)، زمان جدید کنکور سراسری ۹۹ به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد شد و در نهایت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جلسه ۱۴ اردیبهشت ۹۹، تاریخ برگزاری آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ را مصوب کرد.

 

بر اساس مصوبه نهایی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، زمان کنکور سراسری سال ۹۹ از ۱۲ و ۱۳ تیر ماه به ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه ۹۹ منتقل شد و آزمون در روزهای پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه برگزار می شود.

 

از همین رو به دنبال اعلام تاریخ جدید برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ (در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹)، تسهیلاتی برای داوطلبان در نظر گرفته شد. این تسهیلات شامل امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ثبت نام کننده در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ و همینطور مهلت جدید ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، است.

 

مقرر شد تسهیلاتی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلاً در مراحل قبلی (۱۶ تا ۲۷ دی ۹۸، ۱۲ تا ۱۵ اسفند ماه) در کنکور سراسری سال ۹۹ ثبت نام کرده اند ایجاد شود.

 

ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ و آزمون دستیاری دندانپزشکی,نهاد های آموزشی,اخبار آزمون ها و کنکور,خبرهای آزمون ها و کنکور

اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از روز یک شنبه ۲۸ اردیبهشت تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس: www.sanjesh.org قرار می گیرد و این داوطلبان، میتوانند در مهلت مقرر نسبت به مشاهده و کنترل دوباره اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند.

 

به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده که این دسته از داوطلبان در مقطع زمانی یک شنبه ۲۸ اردیبهشت تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام بتوانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

 

کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی و همینطور رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه ۹۹ برگزار می شود.

 

مهلت ثبت نام در آزمون دستیاری دندانپزشکی تمدید شد

ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ و آزمون دستیاری دندانپزشکی,نهاد های آموزشی,اخبار آزمون ها و کنکور,خبرهای آزمون ها و کنکور

سی و چهارمین آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۳۹۹ طبق تقویم جدید مرکز سنجش آموزش پزشکی در ۳۰ مرداد ماه ۹۹ برگزار می شود.

 

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک برای آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی از یک شنبه اول تیر ماه ۹۹ شروع می شود و تا دوشنبه دوم تیر ماه ۹۹ ادامه دارد.

 

این فرصت دومین و آخرین مهلت ارفاقی برای ثبت نام، ویرایش فرم ثبت نام و تکمیل مدارک در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۳۹۹ بوده و قابل تمدید نیست.

 

تا به حال در مجموع تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

 

ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir انجام گرفت.

 

ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۹ و آزمون دستیاری دندانپزشکی,نهاد های آموزشی,اخبار آزمون ها و کنکور,خبرهای آزمون ها و کنکور

 

 

  26 اردیبهشت 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 67180
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز