دستگیری عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی

دستگیری عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
رییس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام‌کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک سه ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.

سرهنگ مصطفی نوروزی اظهارکرد: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر توسط پسر بچه سه ساله در فضای مجازی که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی و واکنش کاربران به انتشار کلیپ مذکور شده بود، کارشناسان پلیس فتا تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم شروع کردند.

 

او ادامه داد: در بررسی های فنی و کارشناسی صورت گرفته از سوی پلیس فتا، متهم در یکی از استان های کشور شناسایی و بعد از هماهنگی با مقام قضایی، شخص مذکور که پدر کودک است در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

 

رییس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا ادامه داد: متهم بعد از مواجه با ادله جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

 

نوروزی گفت: متهم انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیر انسانی، شوخی و سرگرمی در جمع خانوادگی اعلام و اقرار کرد که هرگز تصور نمی کردم این کلیپ که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشرشده است، واکنش منفی کاربران را بهمراه داشته باشد.

 

دستگیری عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

 

 

  19 شهریور 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 68448
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز