جانشین فرمانده ناجا خبر داد؛
چهار طرح برخورد با بی‌حجابی در خودروها، پاساژ‌ها، پیاده‌رو‌ها و فضای مجازی اجرا می‌شود

اجرای طرح برخورد با بدحجابی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
جانشین فرمانده ناجا از برنامه ریزی و اجرای ۴ طرح ناظر و برخورد با« بی حجابی» در خودرو، پاساژ ها و فروشگاه های بزرگ و همچنین تفرجگاه ها، پیاده راه ها و فضای مجازی خبر داد.

سردار رضایی با بیان این که موضوعی که موجب افزایش جرائم می شود، پائین بودن هزینه جرم است که متأسفانه هزینه جرایم ما بازدارنده نیست، گفت: مقابله با اراذل و اوباش، یکی از اولویت های مهم ناجا است که در این رابطه با تدبیر فرمانده نیروی انتظامی، قرارگاهی در کل کشور تشکیل شده و با اراذل و اوباش اقدامات قانونی قاطعانه تری صورت می گیرد.

 

او افزود: موضوع جدّي دیگری که نیروی انتظامی دنبال می کند، مبارزه با قاچاق است که در این خصوص ناجا باتوجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، پلیس گمرک را با همکاري اداره گمرک تشکیل داده است.

 

اجرای طرح برخورد با بدحجابی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به «دغدغه مردم» درخصوص عفاف و حجاب، گفت:نیروی انتظامی در رابطه با عفاف و حجاب، چهار طرح را برنامه ریزی و اجرا می کند که در طرح ناظر یک، با افرادی که در خودرو حجاب را رعایت نکرده، در طرح ناظر ۲ با اشخاص بدحجاب و بی حجاب در پاساژ ها و فروشگاه های بزرگ و همچنين در طرح ناظر ۳ و ۴ با افرادی که در تفرجگاه ها و پیاده رو ها و نیز فضای مجازی حجاب را رعایت نمی کنند ، برخورد می شود.

 

جانشین فرمانده ناجا موضوع دیگر در بحث پیشگیری از وقوع سرقت را استفاده از نگهبان محله، شبگرد، دشتبان، باغبان و ... عنوان و گفت: آنچه برای نیروی انتظامی حائز اهمیت بوده و هست، افزایش میزان رضایت مندی مردم است.

  31 شهریور 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 68607
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز