اولین درخواست روستائیان از نمایندگان مجلس چیست؟

سیاهکلی نمایه

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید از روستاها اولین درخواست مردم از ما اینترنت پرسرعت است.

لطف الله سیاهکلی در اولین نشست هم اندیشی و کاری مدیران حوزه‌ی ICT استان قزوین که به میزبانی مخابرات منطقه قزوین برگزار شد اظهار کرد: امروز اولویت درخواست‌های مردم در روستاها بسیار تغییر کرده است و اولین درخواست روستاییان اینترنت پرسرعت است.

وی افزود: ما برای فراهم کردن عدالت و فرصت‌های اقتصادی برابر از فناوری اطلاعات استفاده می‌کنیم و از لحاظ نیروی انسانی متخصص در استان قزوین به غنای قابل توجهی رسیده‌ایم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک فناوری جدید در جهان به سرعت توسعه یافته است و با سایر فناوری‌ها تفاوت اساسی دارد و استفاده از این فناوری موجب بهره‌وری و رشد همه جانبه اجتماعی می‌شود

افزایش ۲۰۰ درصدی مصرف اینترنت در ایام کرونا

نصرآبادی سرپرست مخابرات منطقه قزوین نیز در این جلسه گفت: خدمات فناوری اطلاعات وابستگی زیادی به چارچوب زیرساخت‌های این حوزه دارد و اصلاح قوانین در بخش مخابرات و ارتباطات می‌تواند نقش مهمی در گسترش رقابت و تشویق سرمایه گذاری این حوزه داشته باشد.

وی افزود: مصرف روزانه اینترنت در استان در ایام کرونا ۲۰۰ درصد افزایش داشته و اگر زیرساخت‌ها آماده نبود برای ارائه خدمات به مردم با مشکلات بسیاری مواجه می‌شدیم.

  6 آبان 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 69022
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز