ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود /جزئیات ثبت نام

ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰,سازمان سنجش آموزش کشور
سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ آغاز ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه های دولتی و آزاد را روز ۱۲ بهمن اعلام کرد.

در اطلاعیه ای که سازمان سنجش امروز چهارشنبه منتشر کرد آمده است:به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم( شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می رساند که ثبت نام از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۲( دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۹) منحصراً از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:www.sanjesh.org آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸( هیجدهم بهمن ماه ۱۳۹۹) پایان می پذیرد؛ لذا متقاضیان می توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت نام نمایند.

 

دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ های( دهم تیرماه یکهزار و چهارصد) و( یازدهم تیرماه یکهزار و چهارصد) برگزار خواهد شد.

 

درضمن پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۸/۲۲ یاددآوری می شود پرسش های کنکور ۱۴۰۰ و بعد از آن برای تمامی متقاضیان اعم از نظام قدیم و نظام جدید، صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳- ۳- ۶ طراحی و برگزار خواهد شد.

  1 بهمن 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 69701
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تریل شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز