رییس جمعیت هلال احمر:
جمعیت هلال احمر ۹۰۰ دستگاه خودروی نجات و آمبولانس خریداری کرد

رییس جمعیت هلال احمر گفت: این نهاد برای تقویت ناوگان خودرویی خود در ارائه خدمات بهتر به مردم در حوادث، بحران‌ها و سوانح گوناگون ۹۰۰ دستگاه خودرو نجات و آمبولانس خریداری کرد.

به گزارش صیدنیوز، پیرحسین کولیوند عصر چهارشنبه در حاشیه آغاز عملیات اجرایی مرکز جامع توانخبشی جمعیت هلال احمر گنبدکاووس به خبرنگاران بیان داشت: این خودروها که تلاش داریم تعداد آن افرایش یابد، حداکثر تا سه ماه نخست سال آینده در اختیار پایگاه‌های هلال احمر کشور قرار خواهد گرفت.

وی افزود: جمعیت هلال احمر گلستان و پایگاه‌های آن بویژه نواحی شرقی استان با کمبود برخی تجهیزات و امکانات مورد نیاز از جمله خودرو نجات مواجه است که تلاش می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن این کمبودها را تامین کرده و در اختیار آنها قرار دهیم.

کولیوند با قدردانی از "محمد شهرکی" نیکوکار گنبدی از داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان برای ساخت مرکز توانبخشی، اضافه کرد: هلال احمر کشور نیز همزمان با مراحل ساخت این مرکز، نسبت به تجهیز آن اقدام خواهد کرد.

 

  2 آذر 1401
بخش : جامعه
کد خبر: 72890
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز