امکان همگام سازی داده‌های گپ کاربران واتس اپ در iOS و اندروید

اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها
امکان همگام سازی داده‌های گپ کاربران واتس اپ در iOS و اندروید فراهم شد.

طبق گزارش هایی جدید بنظر میرسد تغییراتی مثبت برای واتس اپ در راه است. یکی از این تغییرات امکان همگام سازی داده های گپ کاربر بین دو سیستم عامل اندروید و iOS است.

 

یکی از مواردی که اشخاص هنگام تغییر سیستم عامل خود از اندروید به iOS یا برعکس تجربه می کنند، مشکل همگام سازی داده های مرتبط با چت واتس اپ است.

 

درواقع هنگامی که اشخاص از یک دستگاه جدید استفاده می کنند، اطلاعات بطور خودکار به گوشی جدید منتقل میشود، ولی وقتی سیستم عامل گوشی تغییر می کند این تغییرات با مشکلاتی همراه می شوند. اینک خبر رسیده است که واتس اپ بزودی همگام سازی چت ها را بین سیستم عامل ها همگام می کند.

 

پیشرفت فعلی نشان می دهد که شما قادر خواهید بود برای واتس اپ از یک شماره در چهار دستگاه استفاده کنید؛ بنابراین وقتی این قابلیت دردسترس باشد، واتس اپ یک گزینه را ایجاد می کند که همگام سازی را تسهیل می کند. برخی از برنامه های دیگر مانند Facebook Messenger و Slack از قبل اجازه این کار را می دهند. با این حال، توجه به این نکته مهم است که امکان دارد این حساب ها در مقایسه با شماره تلفن بعنوان رویکرد شناسه واتس اپ با شناسه ایمیل شما مرتبط شوند. از آنجا که این ویژگی در مراحل اولیه توسعه است، هیچ تاریخ مشخصی برای ارائه آن اعلام نشده است.

  21 مرداد 1399
بخش : فناوري و اطلاعات
کد خبر: 68103
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز