مرز مهران یک طرفه شد

 

 اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز از طریق فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان وارد استان خوزستان شدند و بلافاصه در مرز شلمچه حضور یافتند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از مرز بین المللی شلمچه به همراه معاون اول رئیس جمهوری اظهار داشت: مرزهای زمینی شلمچه و چذابه با هیچ گونه مشکلی در تردد زائران و خدمات رسانی به مردم و زوار امام حسین(ع) روبه‌رو نیست و فعالیت آن ادامه می‌یابد.

وی افزود: مرزهای خوزستان تا اطلاع ثانوی باز هستند و برنامه‌ای برای بستن آنها نداریم چرا که تردد به صورت روان و مناسب در این مرزها جریان دارد.

وزیرکشور با اشاره به ازدحام فراوان و ترافیک در مسیر و مرز مهران گفت: اینکه به دلایل گفته شده تصمیم گرفته شود مرز بین المللی مهران از امشب بسته شود بعد به نظر نمی‌رسد چرا که ترافیک سنگین و تردد به سختی انجام می‌شود.

وی افزود: البته مرزهای چذابه و شلمچه باز هستند و زائران همچنان می‌توانند در این مرزها با ارائه مدارک مورد نیاز تردد داشته باشند.

وزیر کشور از زائران خواست، حتما برای عزیمت به عتبات عالیات و کربلا، حتما گذرنامه و ویزا همراه داشته باشند پرا که داشتن این مدارک شرط ضروری برای حضور در کشور عراق است.

*ازدحام جمعیت در مرز مهران

با وجود بسته شدن مرز مهران مردم هم در نقطه صفر مرزی تجمع کرده اند.

مرز مهران به دلیل خیل عظیم جمعیت بسته شده و مردم هم در نقطه صفر مرزی تجمع کرده اند.

  10 آذر 1394
بخش : تویت صید خبر / مذهبی / جامعه
کد خبر: 50519
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز