امکان عدم حضور رئیس جمهور در تهران

معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اشاره به برنامه‌های این دانشگاه گفت: حضور رئیس‌جمهور در روز دانشجو در دانشگاه تهران هنوز قطعی نیست.
مجید سرسنگی معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه‌های 16 آذر این دانشگاه اظهار داشت: حضور رئیس جمهور در روز 16 آذر در دانشگاه تهران هنوز قطعی نیست.

 وی افزود: قطعی شدن این مسئله به اعلام نهایی دفتر ریاست جمهوری نیاز دارد.

 معاون فرهنگی دانشگاه تهران درباره برنامه‌های این دانشگاه برای روز 16 آذر نیز گفت: تشکل‌های مختلف این دانشگاه در روز 16 آذر برنامه‌های مختلفی را تدارک دیدند اما ساعت برگزاری این برنامه‌ها به حضور رئیس جمهور در دانشگاه منوط است، اگر رئیس جمهور صبح در دانشگاه حضور یابند طبیعتاً برنامه‌های این تشکل‌ها ظهر و عصر برگزار می‌شود تا تداخلی با این مراسم نداشته باشد.

 سرسنگی با بیان اینکه برنامه‌های 16 آذر امسال پرشورتر از گذشته در دانشگاه تهران برگزار می‌شود، تصریح کرد: همه تشکلهای دانشجویی دانشگاه تهران در پردیس مرکزی و اقماری برنامه خواهند داشت.

 وی تأکید کرد: ساعت برگزاری برنامه پردیس‌های مرکزی به حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران بستگی دارد.

  12 آذر 1394
بخش : تویت صید خبر
کد خبر: 50566
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز