اعدام وحشیانه 25 عضو انصارالله به دست داعش

 

تروریست های تکفیری داعش ویدئوی جدیدی را منتشر کرد‌ه اند که در آن نیروهای مردمی انصارالله در یمن را به روش های مختلف اعدام می کنند.

این ویدئو که روز جمعه در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت، کشته شدن 25 عضو انصارالله به دست تروریست های داعش در جنوب غربی یمن را نشان می دهد.

در بخشی از این ویدئو دست کم 9 مرد در یک بیابان با دست‌های بسته شده بر روی زانو نشسته‌اند، پیش از آن که سر آنها به دست اعضای داعش که صورت خود را با ماسک پوشانده‌اند از تن جدا شود.

در بخشی دیگر، شش یمنی بر روی یک صخره نشسته‌اند و با یک موشک هدف قرار گرفته شده‌اند.

همچنین در این ویدئو یک گروه شش نفری نشان داده می شود که سوار بر قایق، روی آب شناورهستند که قایق منفجر می شود.

در بخش پایانی این ویدئو چهار یمنی که لباس نارنجی بر تن دارند، در حالی که هر یک، یک مرمی خمپاره به گردن آنها آویزان است که پس از شنیده شدن صدای انفجار بدن سوخته شده آنها در تصویر دیده می‌شود.

عربستان برای سرکوب نیروهای مردمی انصارالله و بازگرداندن عبده ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن به قدرت، از اواخر ماه مارچ به شکل روزانه مناطق مختلف یمن هدف حمله هوایی خود قرار داده است.

با توجه به اوضاع بی ثبات یمن، تروریست‌های داعش وارد این کشور نیز شده اند.

نیروهای مردمی انصار الله به همراه ارتش یمن، با تروریست های داعش از یک سو و از سوی دیگر با تجاوزهای زمینی ارتش عربستان در حال جنگ هستند.

  14 آذر 1394
بخش : تویت صید خبر / حوادث
کد خبر: 50634
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام صیدنیوز