کره جنوبی 0-0ایران؛ رکوردی که حفظ شد

در مقدماتی جام جهانی روسیه دو تیم کره جنوبی و ایران به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید.

امروز در حالی تیم ملی کشورمان در مقدماتی جام جهانی روسیه در خاک کره به مصاف کره جنوبی رفت که خیالش از حضور در جام جهانی راحت بود.این دیدار در پایان 90 دقیقه با نتیجه  0-0 به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی ایران
علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، سعید عزت اللهی(اخراج 53)، مرتضی پورعلی گنجی، وحید امیری(روزبه چشمی76)، محمد انصاری، رضا قوچان نژاد(علی کریمی55)، علیرضا جهانبخش، اشکان‌ دژاگه(مهدی طارمی64) و رامین رضاییان

ترکیب تیم ملی کره جنوبی
کیم سئونگ‌جیو، چوی چول سون، کیم جین‌سو، کیم مین‌جائه، سون هیونگ‌مین، هوانگ هی‌چان، کو جا چئول، ژانگ هیو‌ن‌سو، لی جائه‌سونگ(کیم شین ووک74)، کیم یونک گوون و کئون چانگ هوون

بازی در نیمه اول با حملات چشم بادامی ها آغاز شد و چند فرست خوب هم برای رسیدن به گل داشتند که مدافعان ایران خوب و کم اشتباه کار کردند تا فشار حمالات کره ای ها کاهش یابد،در ادامه تیم ملی ایران کم کم سوار بر بازی شد و چند موقعیت خوب هم نسیب بازیکنان ملی پوشمان شد که در نهایت تلاش آنها برای رسیدن به گل بی ثمر  ماندتا دو تیم در یک بازی پر برخورد در نیمه اول بدون گل به کار خود پایان دهند.


اما در نیمه دوم کره ای ها که خود را در خطر حذف از جام جهانی می دیدند دست به آب و آتش زدند و بازی با حملات آنها شروع شد در دقیقه 53 بازی داور این مسابقه سعید عزت اللهی را اخراج کرد تا کار برای تیم ملی کشورمان دشوار تر از قبل هم بشود .بعد از 10 نفره شدن ایران کارلوس کیروش نفرات جوان تر خود را به بازی اورد تا با نیروی دوندگی خود خلا یک بازیکن کمتر را در زمین از بین ببرد.

کره ای ها بعد از 10 نفره شدن ایران حملات خود را بیشتر کردند اما این بازیکنان ایران بودند که تمامی توپ های اول محوطه جریمه خودشان زدند تا تبم ملی کشورمان همچنان تنها تیمی باشند که در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه هنوز گلی دریافت نکرده اند.

  9 شهریور 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز