پرسپولیس 2_0 صنعت نفت آبادان؛ علیپور 3 امتیاز معوقه پرسپولیس را پاس کرد!

پرسپولیس تهران در بازی معوقه خود در لیگ برتر ایران، از ساعت 16 برابر صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی موفق شد با درخشش علی علیپور میهمان آبادانی اش را شکست دهد.

پرسپولیس تهران توانست سرانجام دیدار معوقه هفته هشتم خود را برابر صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی برگزار نماید تا در نهایت با کسب این 3 امتیاز این بازی 36 امتیازه شود و رکورد قهرمانی در نیم فصل تاریخ این رقابت ها را با اختلاف 7 امتیاز به نام خود ثبت نماید.

 

در جریان این بازی که علی علیپور آمادگی بسیار بالایی را از خود توانست ارائه دهد در دقایق 65 و 88 گل های پیروزی بخش تیم خود را به ثمر رساند تا تلاش های تیمش نتیجه بدهد و بتوانند در پایان 3 امتیاز معوقه خود را کسب نمایند.

 

پرسپولیس در نهایت توانست جایگاه خود را با درخشش علی علیپور در صدر جدول رقابت های لیگ برتر محکم تر از همیشه نماید و با 36 امتیاز در رتبه صدر بر دیگر تیم ها قدرت خود را دیکته نماید.

  20 آذر 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز