العین 2_2 استقلال؛ تصمیمات داوری سر استقلال را برید

نمیانده کشورمان در روزی که می توانست برنده بازی باشد با اشتباهات واضح داوری مقابل العین به تساوی رسید.

در ادامه دور سوم لیگ قهرمانان آسیا دو تیم العین و استقلال تهران از ساعت 18:45 در امارات به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه با تساوی 2_2 به پایان رسید.


ترکیب استقلال
سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و مامه تیام

ترکیب العین
خالد عیسی، تسوکاسا شیوتانی، مهند سالم، احمد برمان، محمد غریب، ریان یسلم، عامر عبدالرحمن، عمر عبدالرحمن، حسین الشحات، لوکاس کایو و مارکوس برگ

آبی های پایتخت که انگیزه های بالایی برای جبران شکست فصل گذشته داشتند بازی را با جنگندگی بالایی بازی را آغاز کردند، شاگردان شفر در نیمه اول به خوبی توانستند عمر عبدالرحمن بازیکن خلاق العینی ها را کنترل کنند  تا بنفش پوشان میزبان در این نیمه بدون موقعیت آن چنانی زمین مسابقه را ترک کنند. درصد مالکیت توپ در این نیمه 45% برای استقلال و 55 % برای العین بود در شرایطی که تیم میزبان از 5 شوت به سمت دروازه حسینی تنها یک بار گلر جوان آبی ها را مجبور به واکنش کرد.

اما همه ی اتفاقات این بازی در نیمه دوم خلاصه می شود، دقیقه 52 این بازی تیام پاس اسماعیلی را به زیبایی قطع کرد تا گل اول بازی به ثمر برسد، بعد از این گل تیم میزبان فشار حملات خود را بیشتر کرد تا 10 دقیقه بعد از روی صحنه ای مشابه به گل استقلال این بار العینی ها به گل برسند، مارکوس برگ دقیقه 63 بازی را به تساوی کشاند.

اما زیبا ترین صحنه این دیدار را باید دبل سیو  سید حسینی اختصاص داد که دقیقه 76 این بازی پنالتی برگ را گرفت تا اشک درون چشمان جوان استقلال حلقه بزند، درست یک دقیقه بعد از این  صحنه اسماعیلی یک پاس زیبای دیگر برای تیام ارسال کرد که این مهاجم سنگالی به زیبایی گل دوم تیمش را ثمر برساند.

دقیقه 86 این بازی داور مالزیایی این دیدار یک بار دیگر برای تیم میزبان ضربه پنالتی ناحقی را اعلام کرد که این بار احمد خلیل بازیکن تازه به زمین آمده با ضربه ای زمینی توپ را وارد دروازه کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. در نهایت این دیدار جذاب که از سطح فراتری از فوتبال آسیا برخوردار بود با تساوی 2_2 به پایان رسید.

  15 اسفند 1396
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز