پرسپولیس 1_0 السد؛ صدرنشینی سرخ پوشان با هدیه پورعلی گنجی

پرسپولیس با کسب برتری در مقابل السد به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد.

پرسپولیس در آخرین دیدار از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در هوای بارانی ورزشگاه آزادی به مصاف السد رفت.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، وحید امیری، احمد نورالهی، سیامک نعمتی و علی علیپور.

ترکیب السد:سعد الشیب، پدرو کوریا، مرتضی پورعلی‌گنجی، یاسر عیسی، ژاوی هرناندز، حسین هیدوس، بغداد بونجاح، حمید اسماعیل خلیفه،‌ بوعلام خوخی، سالم الحجری و اکرم حسن عفیف.

 

پرسپولیس خیلی زود و در دقیقه 3 توانست در پی ارسال محمد انصاری به گل اول دست یابد. مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد. در ادامه نیمه اول نتیجه تلاش دو تیم حاصلی در پی نداشت  و با همان تک گل دقیقه 3 سرخ پوشان راهی رختکن شدند.

 

پرسپولیس - السد
پرسپولیس - السد

 

ژاوی و یارانش در نیمه دوم برای جبران نتیجه راهی میدان شدند و پرسپولیس دل به ضد حملات سپرده بود. سید جلال حسینی که در نیمه اول از داور سریلانکایی این دیدار کارت زرد دریافت کرده بود، در نیمه دوم در یک صحنه مشکوک توپ را با دست لمس کرد و بازیکنان السد اعتقاد به اخراج این بازیکن داشتند، اما نظر داور این چنین نبود. السد در دقیقه 87 توسط بغداد بونجاح توپ را به تیر دروازه میزبان کوبید.

 

پرسپولیس - السد
پرسپولیس - السد

 

در ادامه شاگردان برانکو که در این دیدار کم اشتباه ظاهر شدند توانستند تک گل خود را حفظ نمایند و 3 امتیاز را بدست آورند. پرسپولیس با کسب این 3 امتیاز 13 امتیازی شد و به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. السد نیز با 12 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد.

 

سرخ پوشان در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم دوم گروه A خواهند رفت.

 

در دیگر دیدار این گروه نسف قارشی با نتیجه 2 بر 1 الوصل را مغلوب کرد.

  27 فروردین 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز