فرانسه 2_1 استرالیا؛ برد سیستماتیک خروس ها

دو تیم فرانسه و استرالیا در بازی اول از گروه C به مصاف یکدیگر رفتند.

از ساعت 14:30 دو تیم فرانسه و استرالیا در دیداری جذاب و درگیرانه به مصاف یکدیگر رفتند.

فرانسه در این دیدار با هوگو لوریس - بنجامین پاوارد - رافائل واران - ساموئل اومتیتی - لوکاس هرناندز - انگولو کانته - پل پوگبا - کورنتین تولیسو - کیلیان امباپه - عثمان دمبله و  آنتوان گریزمان وارد مسابقه شدند.

استرالیا با بازیکنانی چون متئو رایان - مارک میلیگان - متئو لکی - رابی کروزه - آرون موی - مایل یدیناک - عزیز بهیچ - جاش ریزدورن- ترنت سینزبوری و تام راگیچ قدم به میدان گذاشتند.

با آغاز سوت نیمه اول دو تیم با آمادگی بالا به زمین آمده بودند. از همان ابتدا برخلاف انتظارات مردم این استرالیایی ها بودند که بازی را به دست گرفتند و توانستند موقعیت های بیشتری را هم نسبت به فرانسه روی دروازه این تیم پیریزی کنند.تنها اتفاق این دیدار کارت زردی بود که بازیکنان استرالیا گرفتند. حملات دو تیم نتیجه ای در بر نداشت و این دیدار در نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

فرانسه - استرالیا
فرانسه - استرالیا


با سوت آغاز نیمه دوم دشان تیم را هجومی وارد زمین کرد. به مانند نیمه اول دو تیم کار را با حملات پی در پی آغاز کردند و در نهایت این تیم فرانسه بود که صاحب ضربه پنالتی شد و در دقیقه 56 گریزمان توپ را به تور دروازه رساند.

آنتوان گریزمان - فرانسه
آنتوان گریزمان - فرانسه


اما این پایان کار نبود و این بار داور برای استرالیایی ها پنالتی اعلام کرد و در دقیقه 61 یدیناک گل مساوی را به ثمر رساند.

مایل یدیناک - استرالیا
مایل یدیناک - استرالیا


بعد از تساوی دو تیم بازی متعادلی را مقابل یکدیگر انجام دادند. سرمربیان دو تیم برای برد دست به تعویض هایی زدند تا در بازی اول سه امتیاز کامل را دشت کنند. فرانسوی ها بالاخره مزد حملات خود را گرفتند و موفق شدند در دقیقه 81 توسط پوگبا با تشخیص سیستم VAR به گل برسند و نتیجه را 2-1 کنند.

پل پوگبا - فرانسه
پل پوگبا - فرانسه


دنیل ارزانی بازیکن ایرانی الاصل استرالیا هم دقایقی برای این تیم به میدان رفت. در نهایت این دیدار با نتیجه 2-1 به سود فرانسوی ها به پایان رسید.

  26 خرداد 1397
تگ ها :

seydnews@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام صیدنیوز